Андрій Хоменко про можливі зміни в роботі освітніх закладів Пристоличної ОТГ під час «червоної» зони

Дата: 03.11.2021 15:36

Особливості роботи освітніх закладів Пристоличної сільської ради у період «червоної» зони прокоментував Андрій Хоменко, начальник Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

«Дошкільні навчальні заклади та початкові класи шкіл ОТГ працюють у звичному режиму, а для 5-11 класів – дистанційна форма навчання. Якщо у дитячому колективі підтверджується діагноз COVID-19, то група чи клас йдуть на самоізоляцію, навчаються онлайн.

Такі правила діють до понеділка, 8 листопада. Днями очікуються зміни. Планується нарада в Департаменті освіти і науки Київської ОДА й можливе запровадження нових вимог, згідно з наказом МОЗ. А саме – відсторонення від роботи невакцинованих працівників загальноосвітніх закладів відповідним розпорядженням  керівників закладів. Наразі це питання обговорюється, остаточне рішення не ухвалено, бо є думки, що так можуть бути порушені права педагогічних працівників. Також виникає запитання, чому вимоги щодо обов’язкової вакцинації не застосовуються до інших фахівців та чи діятимуть довідки про лікарські протипоказання до вакцинації тощо. Жодних нових розпоряджень станом на 3 листопада ми не отримали», – повідомив Андрій Хоменко.