Депутати підтримують розвиток КНП «Пристоличний медичний центр»

Дата: 04.11.2021 19:17

Сьогодні на пленарному засіданні дев’ятої сесії восьмого скликання Пристоличної сільської ради депутати ухвалили кілька питань, пов’язаних із медициною, з метою налагодження роботи нещодавно заснованого комунального підприємства –  місцевої первинки.

Розглянуто такі бюджетні питання: «Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КНП «Пристоличний медичний центр»,  «Про затвердження штатного розпису КНП «Пристоличний медичний центр» Пристоличної сільської ради», а також «Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі КНП ….».

Депутати також проголосували за передачу КНП майна в оперативне управління.

Разом із тим обранці затвердили порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Пристоличної сільської ради. Із умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті сільської ради.

Сільський голова Микола Каськів подякував колегам за спільне розуміння розвитку первинної ланки медицини.