Микола Каськів вітає працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:29

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва і День української писемності та мови

Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва нашої громади, щиро поздоровляю вас із професійним святом від імені Пристоличної сільської ради!

Ваша робота важлива і завжди на виду, адже ви створюєте свято і даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного з нас. Допомагаєте долучатися до витоків української культури піснею, танцем, музикою і словом, допомагаєте відпочити душею.

Щоденною кропіткою працею клубних працівників, викладачів школи мистецтв і музичної школи невтомно плескається джерело духовності, формується почуття прекрасного в юних вихованців.

Спасибі кожному, чия праця пов’язана зі сферою культури, дякую за наполегливу і творчу діяльність, за здобутки й досягнення, які прославляють наші села. Ми цінуємо ваш внесок у розвиток громади.

Щиро бажаю вам і вашим родинам здоров’я, радості, добробуту, натхнення у роботі, нових досягнень і здійснення мрій.

З повагою сільський голова Микола Каськів