У Дударкові  працюють дві ремонтні бригади ДТЕК

Дата: 10.11.2021 13:22

Із початку робочого тижня на території Дударківського старостинського округу працюють представники ДТЕК Київські Регіональні Електромережі.

«Дві ремонтні бригади нині здійснюють обрізку та кронування дерев поблизу електромереж, а також низку інших робіт, згідно з оприлюдненим планом. Бригади працюватимуть у селах Дударків і Займище 15 днів. Так відреагували в ДТЕК Київські Регіональні Електромережі на неодноразові звернення УКБ Пристоличної сільської ради щодо покращення якості надання послуг населенню», – повідомив Олександр Дригота, начальник відділу благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради.