Про будівництво нового багатоквартирного будинку в Щасливому

Дата: 15.11.2021 20:36

Навколо будмайданчика в центрі села Щасливе, на вул. Лисенка, 14, 16  вже встановлено паркан. Це не створює перешкод для руху транспорту чи пішохідного руху.

Замовником п’ятиповерхового (враховуючи мансарду) будинку є обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Тріумф ІІ», що отримав земельну ділянку площею 0,1172 га в суборенду в орендаря ТОВ «ОРІАНА» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Генеральний підрядник – ТОВ «АРКА ЕМ».

У Пристоличній сільській раді повідомили, що будівництво здійснюється у правовому полі, є всі необхідні документи і дозволи.

За інформацією Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва, візуалізацію благоустрою території  поблизу об’єкта будівництва забудовник має презентувати найближчим часом. А влада в свою чергу забезпечить інформування населення і обговорення питання облаштування центральної частини села, що в районі забудови.