Заходи до Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Дата: 16.11.2021 12:03

26 листопада Україна відзначає День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій. Голодомор 1932-1933 років – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності та забуття.

Пристолична сільська рада у п'ятницю, 26 листопада, о 09:00 в селі Дударків вшанує пам’ять усіх жертв голодомору мітингом-реквієм, а також згадає подвиг Василя Яковича Івчука — Героя України, рятівника людей від Голодомору 1932–1933 років, директора школи у селі Дударків Бориспільського району в 1932–1938 роках, меморіальна дошка якому встановлена на фасаді місцевої школи.

Про це повідомила Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

За її словами, захід буде організовано за сприяння педагогічного колективу школи та проходитиме за участю керівників ОТГ із дотриманням карантинних обмежень.

Наразі вирішується питання щодо потреби запрошення старшокласників на захід, зважаючи на загрозливу ситуацію з поширенням COVID-19.