A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради

Дата: 19.11.2021 13:36
Кількість переглядів: 718

Правові підстави проведення конкурсу:

У відповідності до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, рішення Пристоличної сільської ради №1084-7-VІІІ від 02 вересня 2021 року «Про створення Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради, розпорядження сільського голови Пристоличної сільської ради537 від 18 листопада 2021 року «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради».

Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження підприємства: Київська область, Бориспільський район, село Щасливе, вул. Лермонтова 9.

Основні напрями діяльності підприємства: 86.21 Загальна медична практика (основний); 86.10 Діяльність лікарняних закладів; 86.22 Спеціалізована медична практика; 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я.

Статут Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради затверджений рішенням Пристоличної сільської ради від 02.09.2021 р. №1084-7-VIII. Ознайомитися із Статутом підприємства, в тому числі із його структурою, можна за посиланням Статут КНП ПМЦ.

 

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності Комунального некомерційного підприємства ««ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради на 2021 рік складають:

 • кошти місцевого бюджету (бюджетні кошти);
 • власні надходження Підприємства: кошти від здачі в оренду (зі згоди Засновника) майна, закріпленого на праві оперативного управління;
 • кошти та інше майно, одержані від реалізації послуг;
 • цільові кошти;
 • кредити банків;
 • інші джерела, не заборонені законодавством.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 20 листопада 2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: по 03 грудня 2021 року, 15:45 год.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: Київська обл., Бориспільський р-н, село Щасливе, вул. Фестивальна 39 (приймальня Пристоличної сільської ради).

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (04595)35-646, sch_rada@ukr.net

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

1) Копія паспорта громадянина України.

2) Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з Додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

3) Резюме у довільній формі.

4) Автобіографія.

5) Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.

6) Згода на обробку персональних даних згідно з Додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

7) Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.

8) Довідка МВС про відсутність судимості (оригінал).

9) Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (оригінал).

10) Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з Додатком 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

11) Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із Додатком 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 27 .12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

12) Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

          Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

          Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів:

 1. громадянство України;
 2. вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адмінстрування" або "Публічне управління та адміністрування" або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я";
 3. стаж роботи – не менше 3 років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.
 4. повинен знати: Конституцію України; закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров’я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров’я; можливості ефективного використання робочих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або зміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров’я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон’юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів; галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв’язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Вимоги до конкурсної пропозиції:  

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на три роки, в якому передбачаються:

 • план реформування закладу протягом одного року;
 • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.  Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/792-2019-%D0%BF#n28).

За рішенням органу управління можуть встановлюватися надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства.

Дата і місце проведення конкурсу:

Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна 39, зал засідань приміщення Пристоличної сільської ради  о 09:00 год. 08 грудня 2021 року.

Протокол №1 конкурсної комісії на заміщення посади директора КНП ПМЦ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь