Спеціаліст відділу культури про підготовку дитячої програми до Дня Святого Миколая

Дата: 19.11.2021 14:18

Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, повідомила, що тривають підготовчі роботи до організації та проведення дитячих свят до Дня Святого Миколая.

За її словами, 19 грудня відбудеться відкриття Новорічних ялинок-2022 у п’яти селах Пристоличної громади: Щасливому, Пролісках, Великій Олександрівці, Чубинському та Дударкові.

«Відповідальні за організацію і проведення святкових заходів працівники СБК і спеціалісти нашого управління. Плануємо церемонію урочистого засвічення вогнів на ялинках у кожному селі, відповідно до сценарію. Також готуємо скромні подаруночки для учасників. Нині перевіряємо наявні новорічні атрибути, можливо, доведеться купувати ялинкові прикраси. У програмі свята будуть задіяні професійні аніматори», – деталізувала Оксана Крячкова.

Нагадаємо, Пристолична сільська рада подарунками вітатиме з Днем Святого Миколая дошкільнят і молодших школярів освітніх закладів ОТГ, а також учнів музичних шкіл і школи мистецтв і ремесел. Вартість святкового пакунка – 200 бюджетних гривень.