ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-економіста Пристоличної сільської ради

Дата: 22.11.2021 13:00

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

від 22 листопада 2021  р.                            № 545к

с.Щасливе

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування Пристоличної сільської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, відповідно до рішення Пристоличної сільської ради № 251-2-VІIІ від 04.02.2021 р. «Про внесення змін до структури  апарату Пристоличної сільської ради та її виконавчих органів», з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади Пристоличної сільської ради:

Спеціаліст-економіст Управління гуманітарного розвитку та охорони  здоров’я.

1. Повідомлення про оголошення конкурсу (Додаток 2) оприлюднити на офіційному веб-сайті Пристоличної сільської ради.
  2. Секретарю виконкому Журавльовій Г.В. забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад Пристоличної сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Пристоличної сільської ради повідомлення про оголошення конкурсу.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                            Микола КАСЬКІВ