Повідомлення про оприлюднення

Дата: 24.11.2021 14:42

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Пристолична сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Пристоличної сільської ради «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є Пристолична сільська рада.

Проєкт рішення Пристоличної сільської ради «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади в певний час доби» розміщено на сайті Пристоличної сільської ради для отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня його оприлюднення:

у письмовому вигляді за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, вул. Фестивальна, 39 або на електронну адресу: sch_rada@ukr.net