Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2021 05:26

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства.

Із метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Служба у справах дітей Пристоличної сільської ради спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції проводять лекції в загальноосвітніх закладах Пристоличної громади.

24 листопада цього року спеціалістами проведена інформаційна кампанія з учнями старших класів Великоолександрівської ЗОШ з метою підвищення обізнаності учнів із питань попередження насильства в сім'ї та жорсткого поводження з дітьми.

Діти з зацікавленістю сприймали інформацію про основні законодавчі акти, що регулюють запобігання, та протидію домашньому насильству та активно вступали в дискусію з представником ювенальної превенції щодо проблем насильства в сім'ї.