ПОГ Віталій Коновалюк про інцидент у парку, службове відрядження та місце для поліцейської станції

Дата: 01.12.2021 17:48

Поліцейський офіцер Пристоличної громади Віталій Коновалюк 1 грудня повідомив, що за фактом руйнування двох опор вуличного освітлення у сільському парку Щасливого наразі немає конкретних висновків.

«У перегляді запису камери відеоспостереження помітні постаті трьох молодиків. Але чи причетні вони до руйнування опор не зрозуміло, оскільки зображення дуже нечітке, розмите, бо перешкоджають гілки дерев. Поки що мої колеги вивчають ситуацію, остаточних висновків наразі немає», – прокоментував Віталій Коновалюк.

Також ПОГ повідомив, що з 1 до 24 грудня за ініціативи керівництва Національної поліції України він перебуватиме у службовому відрядженні в місті Харків, де братиме участь як наставник у навчальному процесі своїх колег –  майбутніх поліцейських офіцерів громади.

За словами Віталія Коновалюка, нині триває косметичний ремонт у тимчасовій поліцейській станції ОТГ, що у кабінеті на першому поверсі приміщення Пристоличної сільської ради. Згодом планується, що поліцейська станція буде розташована у приміщенні старої медичної амбулаторії, поряд із УКБ.

Нагадаємо, у 2022 році будівлю колишньої медамбулаторії місцева влада планує переобладнати під адміністративно-офісний центр і ЦНАП.