У адміністративному приміщенні села Велика Олександрівка завершуються ремонтні роботи

Дата: 06.12.2021 11:28

Головне адміністративне приміщення Великоолександрівського старостинського округу вперше за 10 років зазнало ремонту.

Станом на 6 грудня ремонтний процес майже завершено. Про це заявив староста Василь Олійник.

«Кабінети приміщення колишньої сільради, а ще коридор і територія, де демонтовано котельню, – майже повністю оновлено. До кінця поточного року завершимо усі роботи. Також обладнано вхідну групу до відділення стоматології.

У 2022 році плануємо оновити фасад приміщення, спільно з власником частини будівлі – ТОВ «АГРО-РЕГІОН БОРИСПІЛЬ».

Сьогодні розрівнюємо раніше завезену землю на ділянці перед сільрадою, щоб вирівняти рельєфний ландшафт. Також готуємося встановлювати новорічну ялинку, урочисте засвічення якої відбудеться 19 грудня», – прокоментував староста.