Визначено виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Дударків і Займище

Дата: 08.12.2021 08:12

7 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Пристоличної сільської ради з метою розгляду питання щодо рішення, ухваленого конкурсною комісією про надання послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Дударків і Займище.

Секретар виконкому Галина Журавльова зазначила, що переможцем конкурсу стало ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство», що також надає послуги з водопостачання та водовідведення у селах Дударківського старостинського округу.

Виконком увів у дію рішення конкурсної комісії. 10 грудня буде укладено договір терміном на 12 календарних місяців із компанією-переможцем.

Нагадаємо, у селах Щасливе і Проліски послуги з вивезення сміття надає КП «Щасливе Сервіс».

На території Великоолександрівського старостинського округу та в селі Чубинське надавач таких послуг – КП «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс».