виконавчий комітет 16.12.2021

16 грудня о 14.00 засідання виконавчого кмітету

проєкт

від 16 грудня 2021 року                     с. Щасливе

1. Про розгляд листа№ 485 від 23.11.2021 р. КП «Житлово-комунальний комбінат «Щасливський» щодо невідповідності тарифів фактичним витратам.
  2. Про розгляд звернення громадян щодо  порушення благоустрою для встановлення шлагбаумів.
  3. Про розгляд колективного звернення  громадян щодо надання дозволу на встановлення лавок для відпочинку за власний кошт в с.Велика Олександрівка, вул. Котляревського,27.
  4. Про розгляд колективного звернення  громадян щодо надання дозволу на видалення аварійного дерева в с.Велика Олександрівка, вул. Котляревського,27.
  5. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок в с.Щасливе, вул. Зарічна,2, який належить Кліменкову П.С.
  6. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок в с.Щасливе, вул. Зарічна,4, який належить Кобзей С.В..
  7. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок в с.Щасливе, вул. Зарічна,6, який належить Супруну С.Г.
  8. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок в с.Чубинське, «Агро» садове товариство, будинок 344, який належить Гуменюку М.Ю.
  9. Про розгляд заяви Даньшова Є.М. щодо надання дозволу на розміщення тимчасової малої стаціонарної споруди в с.Велика Олександрівка, вул.Київський шлях,158.
  10. Про розгляд заяви Стіхова В.В. щодо надання дозволу на торгівлю овочами з власного городу в с.Чубинське по вул.Яблунева,12, та по вул. Виставкова,2А.
  11. Про постанову на квартирний облік за місцем проживання Діденка О.А.
  12. Про розгляд заяв громадян щодо внесення змін до квартирного обліку за місцем проживання.
  13. Про розгляд заяви ТОВ «ХАЙВЕЙ МЕДІА ГРУП» щодо продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами на автомагістралі «Київ-Харків-Довжанський» в межах с.Велика Олександрівка,  50  метрів від краю дороги.
  14. Різні.