Новопризначений директор КНП «Пристоличний медичний центр» офіційно на посаді з 13 грудня 2021 року

Дата: 13.12.2021 18:02

8 грудня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Пристоличний медичний центр». Претендентом була лише одна особа – Анастасія Покозацька, в.о. директора нещодавно створеного місцевого підприємства.

За словами Ірини Мисяковської, начальника відділу юридичного і кадрового забезпечення, претендентка надала пакет документів, відповідно до раніше оприлюднених вимог конкурсу, а також комерційну пропозицію щодо бачення розвитку КНП.

Комісія у складі шести осіб під головуванням Василя Дембіцького, першого заступника сільського голови, заслухала керівні пропозиції претендентки, також їй було поставлено низку запитань.

За результатами голосування було обрано Анастасію Покозацьку директоркою КНП «Пристоличний медичний центр» і рекомендовано сільському голові Миколі Каськіву підписати з переможницею конкурсу договір про співпрацю терміном на три роки.

Так, із 13 грудня Анастасія Покозацька офіційно очолює КНП.

Протокол про проведення конкурсу, а також відеозапис засідання, розміщено на сайті сільської ради.

Нагадаємо, на попередній сесії Пристоличної сільської ради було ухвалено штатну структуру КНП у складі мінімальної кількості осіб до моменту підписання договору між КНП і Національною службою здоров’я України щодо фінансування з 2022 року (наразі відповідні документи уже подано на розгляд НСЗУ).