Відбудеться робоча нарада керівників Пристоличної сільської ради з представниками ДТЕК

Дата: 14.12.2021 16:54

Зважаючи на часті перебої з електропостачанням у селах Пристоличної  ОТГ і систематичні скарги місцевих споживачів на низьку якість послуг із електропостачання, а також відсутність належного реагування на письмові й усні звернення від Пристоличної  сільської ради до надавача послуг ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі», було вирішено скликати розширену робочу нараду.

Про це повідомив сільський голова Микола Каськів 14 грудня: «Спільно з депутатами ми дійшли висновку, що ситуація з електропостачанням в окремих селах громади вкрай критична, тому давня проблема потребує жорсткого реагування. Спостерігаються аварійні ситуації через зношеність мереж і тривале знеструмлення вулиць у населених пунктах. Протягом поточного року ми здійснювали комунікацію з приватною компанією ДТЕК –  це офіційні звернення, усні прохання і зауваження тощо. Але цього виявилося недостатньо.

Нині прийняли колегіальне рішення скликати робочу нараду з представниками ДТЕК за участю сільських депутатів і громадськості, щоб отримати відповіді на всі запитання й визначитися щодо спільних планів на наступний рік.

Сподіваємося, що керівництво ДТЕК відгукнеться на пропозицію і нарада відбудеться наприкінці цього чи протягом наступного тижня».

Про дату і час зустрічі буде повідомлено додатково.