На часі вирішення питання щодо створення місцевого архіву

Дата: 22.12.2021 09:21

Оскільки Бориспільський районний архів вже розформовано, то місцеві громади визначаються з відведенням приміщень для архівних справ. Громади постали перед вибором – об’єднуватися для створення спільного архіву чи діяти самотужки.

Пристолична сільська рада вирішує, де зберігати документацію, що накопичилася в наслідок діяльності трьох колишніх сільських рад, різних підприємств і організацій, особливо тих, що ліквідувалися. Розглядається два варіанти –  у адміністративних приміщеннях сіл Дударків чи Велика Олександрівка. Про це повідомила секретар виконавчого комітету Галина Журавльова.

«У Борисполі була нарада для представників ОТГ щодо питання створення єдиного трудового архіву між чотирма громадами або вирішення цієї проблеми індивідуально кожною громадою. Позиція Пристоличної сільської ради – діяти самостійно.

Наші передпроєктні напрацювання – це адаптувати окрему частину приміщень колишніх сільрад у Дударкові чи Великій Олександрівці. Питання обговорюється. Документації накопичилося дуже багато, її слід  упорядкувати відповідно до вимог. Є вакансія архіваріуса, потрібен спеціаліст із досвідом роботи. Плануємо, що у другій половині 2022 року місцевий архівний відділ уже працюватиме», – деталізувала Галина Журавльова.