Вифлеємський вогонь миру депутатам від пластунів

Дата: 23.12.2021 20:57

23 грудня перед початком сесійного засідання Пристоличної сільської ради скаути з Пласт-Бориспільщина передали Вифлеємський вогонь миру депутатам і сільському голові Миколі Каськіву.

Це традиційна міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа як посил миру, любові, добра та об'єднання.

Представниця осередку пластунів Бориспільщини Ірина Пустовіт повідомила, що сільська рада активно сприяє розвитку їхньої організації, тому пластуни завітали до місцевої ради з доброю місією.

«Ми також передали Вифлеємський вогонь миру і Щасливському НВК. До депутатів ми прийшли разом із нашими дітьми, які теж навчаються в НВК. Усього наша волонтерська організація налічує 30 дітей і 20 дорослих на Бориспільщині. Наразі активно розвивається місцевий Пласт», – розповіла пані Ірина.

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру сільському голові та привітали присутніх теплими словами та піснею. Співав і акомпанував на гітарі Григорій Березюк, капелан релігійної організації «Релігійна громада (парафія) Матері Божої Неустанної Помочі Української Греко-Католицької Церкви, село Щасливе.

Від сільської ради діти отримали схвалення та солодкі подарунки.