Пристолична сільська рада інформує мешканців громади

Дата: 24.12.2021 16:23

Пристолична сільська рада інформує мешканців громади про наступне:

22 грудня 2021р. на адресу Пристоличної сільської ради надійшов лист від ТОВ «Подол-Експо» (вих. №2021-12-14-001 від 14.12.2021р.), яке станом на сьогодні відповідно до укладених договорів суборенди від 12.11.2021р. зареєстрованих в реєстрі за №№6025, 6029 користується земельними ділянками, що розташовані на території с. Проліски з кадастровими номерами: 3220888000:03:004:0029, 3220888000:03:004:0030.

Вказаним листом суборендар інформує Пристоличну сільську раду про реєстрацію в установленому чинним законодавством порядку в Реєстрі будівельної діяльності повідомлення про початок підготовчих робіт за реєстраційним номером ІУ020211119182 на земельних ділянках з кадастровими номерами: 3220888000:03:004:0029, 3220888000:03:004:0030 та, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 року (надалі - Порядок)  просить створити комісію з питань визначення стану зелених насаджень на вказаних земельних ділянках та їх відновної вартості.

Згідно п.4 Порядку після надходження відповідної заяви компетентний орган (виконавчий орган сільської ради) утворює комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості (далі - комісія), до складу якої входять представники заявника, власника земельної ділянки (користувача), компетентного органу, територіального органу Держекоінспекції, а у разі потреби - балансоутримувача території та комунального підприємства, що здійснює утримання зелених насаджень.

Під час формування складу комісії компетентний орган протягом двох днів після надходження заяви надсилає запити до територіального органу Держекоінспекції, власника земельної ділянки (користувача),  балансоутримувача території та комунального підприємства, що здійснює утримання зелених насаджень, щодо можливості їх участі в роботі комісії.

На виконання вимог вказаного пункту сільська рада 22.12.2021р. відправила відповідний запит до Державної екологічної інспекції  Столичного округу.

Додатково інформуємо про те, що ТОВ «Подол-Експо» вже надало свого уповноваженого представника для включення у склад комісії.

Після надходження повідомлення від Держекоінспекції сільська рада зобов’язана затвердити склад комісії, включивши до неї представників органу місцевого самоврядування, яка у п’ятиденний строк після її затвердження визначає стан зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, їх відновну вартість та складає акт обстеження насаджень.