A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Кубок України серед ветеранів із легкої атлетики: у складі збірної команди Київщини наш земляк Сергій Іващенко

Дата: 27.12.2021 15:30
Кількість переглядів: 327

Із 17 по 19 грудня в м. Київ у легкоатлетичному манежі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного відбувся Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні категорії «Мастерс».

Для участі у змаганнях з усіх регіонів України з’їхалося понад 300 спортсменів-ветеранів.

У складі збірної команди Київської області Пристоличну громаду представляв щасливчанин Сергій Іващенко, справжній фанат легкої атлетики. Він успішно стартував на двох дистанціях у віковій категорії 35-39 років. У бігу на 1500 м Сергій посів ІІ місце, встановив особисте досягнення та нагороджений срібною медаллю. На дистанції вдвоє більшій, 3000 м, фінішував четвертим. Ці бігові види завжди наймасовіші і найулюбленіші серед ветеранів.

Сергій постійний учасник чемпіонатів і Кубків Київської області та України, Всеукраїнських і міжнародних змагань із бігу на довгі дистанції. Неодноразово брав участь зі своїми друзями і здобував призові місця у марафонських і півмарафонських пробігах.

Підтримку спортсмену з організації його участі у змаганнях надав відділ культури і спорту управління гуманітарного розвитку та охорони здоровя Пристоличної сільської ради.

Бажаємо легкоатлету спортивного довголіття, успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і перемог на найвищому рівні!