Бориспільський район

Перемога боксера з Пролісок Владислава Тихонова в Івано-Франківську

Дата: 28.12.2021 11:13
Кількість переглядів: 374

Із 16 по 19 грудня у м. Івано-Франківськ відбувся ІІ міжнародний турнір з боксу «ІVANO-FRANKSVSK BOXING CUP» присвячений пам’яті Ігоря Гайдамаки. У турнірі взяли участь команди з Азербайджану, Берарусі, Ізраїлю, Латвії, Молодови, Польщі, Румунії, Чехії та п’ятнадцяти областей України, всього понад 370 боксерів.

Повідомляє відділ культури і спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

У складі збірної команди Київської області на цих змаганнях боксер з Пролісок Владислав Тихонов, здобувши перемоги у трьох проведених двобоях серед юнаків 2006-2007 років народження у ваговій категорії до 52 кг, виборов І місце та отримав заслужене «золото»!

Владислав займається боксом сьомий рік під керівництвом тренерів Вадима Шевкопляса (ОНЗ «Щасливський НВК») та Ігоря Цвітненка (БСФК). Неодноразово ставав чемпіоном Київщини, здобував перемоги на обласних, всеукраїнських і міжнародних турнірах.

Вітаємо спортсмена і тренерів із вдалим виступом та висловлюємо щирі слова вдячності за їхню нелегку працю!

Бажаємо досягнути найвищих спортивних вершин!