Микола Каськів: «Шановна громадо! Ми з вдячністю проводжаємо 2021 рік і впевнено зустрічаємо 2022-й!»

Дата: 31.12.2021 12:11

2021 рік став особливим для кожного з нас, бо ми разом розпочали історію Пристоличної громади. Ми зустрічаємо прийдешній рік із достойними результатами спільної роботи, ухваленим бюджетом 2022 і амбітними планами на майбутнє.

Узагальнюючи зроблене, хочу зауважити, що сьогоднішній результат – це колективна праця кожного депутата, кожної постійної комісії, це рутинна сесійна робота, щоденна діяльність виконавчого комітету та апарату ради і, безумовно, кожного мешканця громади. Я вдячний усім, хто допомагав у цей нелегкий період становлення і словом, і ділом, конструктивними порадами та об’єктивними зауваженнями.

Уся робота і моя, як голови, і виконавчого комітету відкрита для громади. Я розумію особисту відповідальність за кожне наше рішення, кожний практичний крок, за доцільність розподілення коштів сільського бюджету.

Шановні земляки! Дозвольте щиро привітати вас із новорічно-різдвяними святами!

Сердечно зичу  міцного здоров’я, радості та доброти, нехай у ваших родинах панує злагода, любов і завжди буде порозуміння.

Закликаю і надалі працювати на користь громади, бо лише спільними зусиллями ми зможемо розбудувати процвітаючу громаду.

Ми на правильному шляху!

З повагою сільський голова Микола Каськів