Коротко про річну роботу депутатського корпусу

Дата: 02.01.2022 10:56

11 пленарних засідань Пристоличної сільської ради проведено протягом поточного року.

Прийнято 1604 рішення.

Людмила Кущенко, секретар Пристоличної сільської ради:

– Загалом рада працювала злагоджено та дружно, не зважаючи на окремі спірні робочі моменти.

Сільський голова Микола Каськів зумів об’єднати депутатів, незалежно від їхніх політичних вподобань.

Відчувається професійна  командна робота депутатського корпусу задля громади.

У сільській раді іноді виникали спірні, подекуди непрості питання, тому депутатам доводилося збиратися повторно, виїжджати на місцевість, спілкувалися з людьми, вивчати документацію. Кожне питання детально розглядалася, на засіданнях, виважено ухвалювалося кожне рішення.

Порядок денний сесійних засідань, проєкти рішень і затверджені рішення оприлюднюються на сайті сільської ради у визначений законом термін.

Щиро бажаю у Новому році жителям  Пристоличної громади здоров’я, миру і добра, родинного тепла і затишку, добробуту та везіння, успіхів у всіх починаннях.

Мрійте! І нехай прекрасні мрії здійснюються!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Упродовж 2021 року плідно працювали депутатські комісії, а саме:

постійна  комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради провела 17 засідань;

комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту  – 5 засідань;

комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту – 13 засідань;

комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища – 19 засідань;

комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоро­в’я, материнства та дитинства – 3 засідання.