Подарунок для КНП «Пристоличний медичний центр» – три комплекти нового телемедичного обладнання

Дата: 05.01.2022 13:47

Подарунок до свят для КНП «Пристоличний медичний центр» – три комплекти нового телемедичного обладнання

До нового 2022 року сучасне телемедичне обладнання надійшло до КНП  «Пристоличний медичний центр» – три програмно-апаратні комплекси для телемедицини від Київської ОДА.

Директорка КНП «Пристоличний медичний центр» Анастасія Покозацька повідомила, що обладнання вже розподілене в місцеві медичні амбулаторії, що розташовані в селах Щасливе, Чубинське та Проліски. Дударківська МА ЗПСМ подібний комплект отримала ще навесні минулого року.

«Відтепер лікарі нашої первинної ланки за потреби мають можливість швидко отримати додаткову фахову консультацію вузькопрофільних колег для точного встановлення  діагнозу й надання пацієнту якісної медичної допомоги в повному обсязі. Використання сучасних телемедичних систем є одним із шляхів покращання надання медичних послуг, що робить більш ефективним медичний огляд і лікування», – зазначила Анастасія Покозацька.

У комплект телемедичного обладнання входять планшетний ПК Lenovo, електрокардіограф, спеціалізоване ПЗ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, інфрачервоний термометр і дерматоскоп.

Нагадаємо, що 55 амбулаторій Київщини отримали телемедичне обладнання у грудні 2021 року. На Бориспільщині подарунки надійшли до Бориспільської, Пристоличної, Гірської та Вороньківської громад.