КНП «Пристоличний медичний центр» на етапі укладання договору з НСЗУ

Дата: 11.01.2022 18:42

Новостворене у 2021 році КНП «Пристоличний медичний центр» станом на 11 січня 2022 року очікує підписання договору з НСЗУ про медичне обслуговування населення (типовий договір з НСЗУ та порядок його укладання регламентує постанова КМУ від 25.04.2018 № 410).

Про це повідомила директорка місцевого закладу Анастасія Покозацька. Також вона наголосила, що нині в ситуації очікування перебувають інші новостворені заклади первинної ланки медицини, а з ними і «старі» первинки теж поки що не мають укладених договорів.

Анастасія Покозацька прокоментувала ситуацію: «Медичним закладам, що є надавачами первинної медико-санітарної допомоги, повідомили, що після опублікування постанови кабміну про порядок реалізації Програми медичних гарантій на 2022 рік, НСЗУ зможе розмістити оголошення щодо закупівлі послуг і згодом підписати договори про медичне обслуговування населення. Звичайно, договори буде укладено, але чітких термінів немає.  Зі свого боку ми вчасно надали ввесь необхідний пакет документів.

Щодо оплати праці за січень працівникам місцевих медичних закладів, то вона буде виплачена вчасно за рахунок безповоротної фінансової допомоги з сільського бюджету, що була виділена рішенням сесії Пристоличної сільської ради».