Анастасія Покозацька: «Спостерігається різке зростання захворюваності на COVID-19»

Дата: 11.01.2022 20:28

Директорка КНП «Пристоличний медичний центр» Анастасія Покозацька 11 січня заявила, що різко зросла загроза спалаху захворюваності на COVID-19 після новорічно-різдвяних свят.

«Сьогодні діагностовано COVID-19 у 10 жителів села Щасливе. Це високий і загрозливий показник. Також є інфіковані в інших селах ОТГ. Прохання до усіх, хто досі не вакцинувався, убезпечити себе. Вакцинованим особам потрібно подбати про додаткову чи бустерну дози, згідно з рекомендаціями МОЗ. Вакцини є в наявності», – повідомила лікарка.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін на початку січня  висловив припущення, коли очікувати новий сплеск коронавірусних інфікувань через циркуляцію нового омікрон-варіанта.

«Із другої половини січня і в лютому ми будемо спостерігати підвищення рівня захворюваності, що буде викликана новим штамом омікрон», – сказав Кузін.