22.02.2022 – дзеркальна дата для одруження

Дата: 13.01.2022 20:22

Українським молодятам до вподоби одружуватись саме у дзеркальні сакральні дати. У такі дні з нестримною швидкістю (кожні 20 хвилин) реєструється нова щаслива родина, інформує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

У цьому році нас чекає не одна така дата. Попереду 22.02.2022 – дата паліндром, яка припадає на другий день тижня (вівторок).

Молодята мають подати заяву для одруження за місяць до обраної дати (до 22 січня 2022 року).

Проте без місячного очікування можуть побратись: пари, які бажають скористатись послугою «Шлюб за добу»; пари, де жінка вагітна, або є спільна дитина (без попередньої заяви за наявності відповідних документів, що підтверджують підставу для скорочення терміну очікування).

Станом на 12 січня у столиці уже подали заяви для реєстрації шлюбу саме на цей день 236 пар молодят, на Київщині – 80.

У Пристоличній сільській раді станом на 10 січня не було подано жодної заяви на реєстрацію шлюбу, однак місцеві пари, охочі одружитися, цікавилися, коли і як це зробити. У закоханих ще є шанс встигнути побратися 22.02.2022.

До слова, астрологи кажуть, що успіх у дзеркальну дату усміхнеться всім, хто не боїться нестандартних рішень, сподівається на краще і вміє сприймати все з оптимізмом.