Урочистості з нагоди відзначення 183-ї річниці від дня народження Павла Чубинського

Дата: 14.01.2022 12:46

У четвер, 27 січня, у селі Чубинське традиційно відбудеться Мітинг біля пам’ятного знаку П. П. Чубинському.

Із нагоди 183-ї річниці від дня народження відомого земляка Павла Платоновича Чубинського (15 (27) січня 1839, хутір Чубинський) — українського етнолога, фольклориста, поета, громадського діяча, автора слів Гімну України — спеціалісти Великоолександрівського СБК проведуть урочистий захід за участю творчих колективів ОТГ.

Планується, що всі присутні, серед яких керівники громади, активісти, школярі, всі небайдужі жителі громади до історичної постаті Чубинського, акапельно виконають Гімн України. Також лунатимуть теплі слова як пам’ять про земляка та буде покладено квіти до пам’ятного знаку в честь визнання великої спадщини славного сина України.

Про це повідомила Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури і спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

Про час проведення заходу буде повідомлено додатково.