ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 19.01.2022 12:07

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

від 19 січня 2022  р.                          № 14-к

с.Щасливе

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

посадової особи  місцевого самоврядування Пристоличної сільської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, відповідно до рішення Пристоличної сільської ради № 251-2-VІIІ від 04.02.2021 р. «Про внесення змін до структури  апарату Пристоличної сільської ради та її виконавчих органів», з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади Пристоличної сільської ради:

Начальник відділу капітального будівництва Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку

1. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади    Пристоличної сільської ради (Додаток 1).
  2. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади  розробити перелік питань на перевірку знання претендентами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб місцевого самоврядування.
  3. Повідомлення про оголошення конкурсу (Додаток 2) оприлюднити на офіційному веб-сайті Пристоличної сільської ради.
  4. Спеціалісту I категорії (кадровику)  забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади Пристоличної  сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Пристоличної сільської ради повідомлення про оголошення конкурсу.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                             Микола КАСЬКІВ