Успішно завершено тендерну процедуру на будівництво ЗОШ у селі Чубинське. Є переможець

Дата: 24.01.2022 15:58

24 січня 2022 року уповноважена особа за організацію та проведення процедури закупівлі щодо будівництва школи у селі Чубинське Марія Кацан повідомила, що процедуру успішно завершено.

«Усього було зареєстровано три учасники торгів із Києва, але до аукціону було допущено два з них, третього відхилено. За результатами проведеного аукціону в системі ProZorro на першому місці ТОВ «І.Б.К. Девелопмент».

Управління капітального будівництва, ЖКГ і регіонального розвитку Пристоличної сільської ради 21 січня визначило зазначену компанію переможцем торгів і через 10 днів від вказаної дати сторони зможуть підписати договір (орієнтовно 1 лютого).

Очікувана загальна вартість будівництва школи передбачалася в сумі 222 млн 601 тис. 825, 20 грн.

ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» перемогло з пропозицією – 214 млн 900 тис. 504, 80 грн.

Наразі тривають відкриті торги щодо закупівлі технічного нагляду за вказаним об’єктом будівництва, коригування. Подача пропозицій триває до 29 січня включно», – деталізувала процес закупівлі Марія Кацан.