Чергова хвиля COVID-19 у Пристоличній ОТГ: масово хворіють діти

Дата: 24.01.2022 16:54

24 січня місцеві медики повідомляють про високі показники захворюваності, що сигналізує про чергову хвилю спалаху COVID-19 на території громади і необхідність строго дотримуватися протиепідемічних правил.

Директорка КНП «Пристоличний медичний центр» Анастасія Покозацька прокоментувала ситуацію:  «Сьогодні у медичних амбулаторіях ОТГ вперше за січень цього року було взято рекордну кількість проб у хворих з підозрою на COVID-19 – відібраний біоматеріал для дослідження доставляється в Київський обласний лабораторний відділ.

Тобто хворим необхідно зробити ПЛР-тест, який визначає наявність в організмі коронавірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19, шляхом виявлення його генетичного матеріалу (РНК).

Лише у селі Щасливе сьогодні звернулися до сімейних лікарів 63 пацієнти з  симптоматикою подібною до COVID-19, тобто з підозрою на інфікування. Серед недужих більшість – діти.

У половини пацієнтів із попередніх звернень діагностовано COVID-19.

Прохання до всіх дотримуватися протиепідемічних вимог, вакцинуватися й уникати подорожей та людних місць».

Щодо кількості інфікованих, то серед сіл ОТГ лідирує Щасливе. Нині в селі 79 хворих, один у лікарні, ще 63 особи з підозрою на COVID-19.