Весняний благоустрій по-новому

Дата: 25.01.2022 12:39

Такою була тема робочої наради з керівниками місцевих комунальних підприємств за участю очільника УКБ, ЖКГ і регіонального розвитку Валерія Макаренка та профільного заступника сільського голови Олександра Строкача, що відбулася наприкінці минулого тижня.

Ініціатор зустрічі сільський голова Микола Каськів наголосив, що весняний благоустрій 2022 у населених пунктах ОТГ має бути організовано і забезпечено виконання на належному рівні. Головуючий підкреслив, що у зворотному випадку, буде прийнято рішення про кадрові зміни.

Після обговорення поточних проблем щодо благоустрою, Микола Каськів вказав на недоліки робіт із благоустрою, що були в минулому році, та озвучив чіткі вимоги на нинішній рік.

Керівникам КП поставлено завдання підготувати перелік необхідних засобів для готовності розпочати роботи із весняного благоустрою.

Усі питання щодо перехідних об’єктів благоустрою, що планувалися і не були реалізовані у минулому році з різних причин, буде винесено на розгляд лютневої сесії Пристоличної сільської ради для виділення коштів і озвучення термінів реалізації.