Урочисто відзначили 183-ю річницю від дня народження Павла Чубинського

Дата: 27.01.2022 13:32

Сьогодні, 27 січня, українська громадськість відзначає 183-ю річницю від дня народження Павла Чубинського, відомого вченого, етнографа і народознавця, автора слів Державного Гімну України.

Також відбулися традиційні урочистості на малій батьківщині поета – у селі Чубинське, де встановлений пам’ятний знак на його честь.

Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, відзначила, що місцевий захід був досить масовим.

Урочистості відвідали представники Бориспільської РДА, а також виконавчого комітету Пристоличної сільської ради на чолі з Андрієм Хоменком, начальником Управління гуманітарного розвитку, були присутні депутати сільської ради, члени колективу Інституту розведення і генетики тварин НААН, працівники закладів культури, педагоги, директор Великоолександріської ЗОШ Ігор Давиденко, школярі, громадські активісти, всі охочі вшанувати великого земляка.

«Разом ми акапельно виконали Гімн України, поклали квіти. Лунали пісні, звучали теплі слова як шана Павлу Чубинському, його великій спадщині. Також було надано слово присутнім, виступили дві учасниці мітингу, одна з них прекрасно декламувала поезію.

Настоятель, протоієрей храму УПЦ Преподобного Павла Послушного отець Богдан відслужив молебень.

Атмосфера заходу була зворушливою теплою і щирою.

Організатори вдячні усім, хто знайшов час і можливість, щоб разом згадати про життя і творчість Павла Чубинського», – прокоментувала подію Оксана Крячкова.