Анастасія Покозацька про участь у нараді керівників медичних закладів району

Дата: 02.02.2022 12:07

У перший день лютого на рівні Бориспільського району обговорювалося питання забезпечення медичних закладів Бориспільщини, Переяславщини і Яготинщини киснем та аварійним електроживленням на випадок надзвичайних ситуацій.

Анастасія Покозацька, директорка КНП «Пристоличний медичний центр», яка була присутня на нараді в РДА, повідомила, що потреба в забезпеченні киснем стосується виключно медичних закладів вторинної ланки медицини, зокрема тих, де працюють стаціонарні ковід-відділення.

Щодо аварійного електроживлення закладів первинної ланки медицини, то наразі медична амбулаторія в селі Щасливе має бензиновий генератор, потужність якого здатна підтримувати тривалий час відповідну температуру в холодильниках, де зберігаються медичні препарати і вакцини.

«Щодо медамбулаторій ЗПСМ інших сіл громади, то нині розроблено загальний план для КНП із метою збереження холодового ланцюга та розписана покрокова інструкція дій на випадок надзвичайних ситуацій чи тривалого знеструмлення медзакладів, також призначено відповідальних осіб», – прокоментувала директорка.

За словами Анастасії Покозацької, у планах Пристоличної сільської ради  закупити бензинові генератори для кожної медамбулаторії  ОТГ.