Нове в розвитку місцевої медицини

Дата: 04.02.2022 18:06

Депутати на лютневій сесії вчергове проголосували за виділення коштів на поповнення статутного фонду КНП «Пристоличний медичний центр».

Також директорка медзакладу Анастасія Покозацька повідомила, що у 2022 році до КНП надійшли кошти від НСЗУ, всі медики отримали зарплату.

Керівниця підкреслила, що нині КНП має всі передумови для подальшого розвитку.

«Для покращення надання медичних послуг жителям громади на базі КНП у приміщенні Щасливської медичної амбулаторії буде розширено послуги лабораторного відділу. КНП зможе роботи понад 20 видів аналізів. Відповідне обладнання придбано за кошти сільської ради, докуповуємо аналізатори», – розповіла лікарка.

За її словами, нині сімейними лікарями місцевих медамбулаторій ЗПСМ підписано сумарно понад 10 000 декларацій.

Також повідомлялося, що наразі ситуація з захворюванням COVID-19 серед медиків не викликає занепокоєння.

Однак нагальним у КНП залишається кадрове питання – нині вакантні дві посади сімейних лікарів.

Анастасія Покозацька повідомила, що адміністрація КНП прагне залучати для проходження інтернатури випускників медичних вишів на базі місцевого КНП із наданням можливості у подальшому працювати в амбулаторіях громади.