Відбулися громадські обговорення щодо співробітництва п’ятьох ОТГ у  реалізації спільного проєкту на території ББЛІЛ

Дата: 08.02.2022 13:57

У залі засідань приміщення Пристоличної сільської ради 8 лютого відбулися громадські обговорення щодо співробітництва територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

Повідомлення про проведення слухань було розміщено на офіційному сайті сільської ради 4 лютого у розділі «Оголошення».

Присутні отримали для ознайомлення Проєкт договору про співпрацю у сфері охорони здоров’я між п’ятьма сусідніми ОТГ: Бориспільською, Вороньківською, Гірською, Золочівською та Пристоличною (через Пристоличну сільську раду в особі сільського голови Миколи Каськіва).

Головуючий зібрання Василь Дембіцький, перший заступник сільського голови, детально ознайомив присутніх із умовами договору, а також відповів на всі запитання, що звучали з зали.

Він нагадав, що у грудні 2021 року на сесії Пристоличної сільської ради було ухвалено рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад і делеговано представника від Пристоличної ОТГ до складу комісії з підготовки договору щодо співробітництва – Олександра Строкача, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету.

Олександр Строкач підкреслив, що винесений на обговорення Проєкт договору розроблявся в інтересах громад і відповідає законодавчим вимогам.

Зазначалося, що планується реалізувати об’єкт будівництва на території Бориспільської БЛІЛ впродовж 4 років.

Загальна вартість будівництва – понад 170 млн грн.

Співфінансування проєкту передбачається у співвідношенні: 80% вартості – це кошти державного бюджету, 20% – кошти місцевих бюджетів.

Обсяг витрат ОТГ: Пристолична – 8% від суми співфінансування з місцевих бюджетів, Золочівська – 3%, Гірська – 5%, Вороньківська – 9%, Бориспільська – 75%.

Пропозицій і зауважень від громадськості щодо запропонованого Проєкту договору не надходило, тому прозвучала пропозиція винести на голосування питання затвердження документу в цілому.

Присутні ухвалили договір про співробітництво п’ятьох ОТГ у реалізації спільного проєкту на території ББЛІЛ.

Протокол засідання найближчим часом буде оприлюднено на офіційному сайті сільради.