Розпочалася підготовка до весняного благоустрою 2022

Дата: 11.02.2022 15:42

10 лютого відбулася робоча нарада Управління капітального будівництва, ЖКГ і регіонального розвитку Пристоличної сільської ради.

Головним питанням було обговорення планів щодо весняного благоустрою у селах громади.

Про це повідомив Олександр Дригота, начальник відділу благоустрою.

«Три інспектори з благоустрою отримали завдання вивчити стан вуличного освітлення у селах ОТГ, а саме – визначити ділянки для доосвітлення, а також виявити ті об’єкти, де потрібно замінити лампи. До того ж потрібно скласти перелік опор, що перебувають у аварійному стані. Паралельно з цим буде визначено ділянки обрізки дерев і видалення аварійних насаджень.

У процесі обстеження стан доріг, визначення проблемних ділянок автомобільних шляхів із метою здійснення поточного ремонту. Інспектори вивчають питання щодо дорожніх знаків, потребі заміни табличок із назвою населених пунктів», – прокоментував Олександр Дригота.

Керівник зазначив, що навесні 2022 року планується перевірити всі люки, щоб унеможливити нещасні випадки; перевірити стан дитячих і спортивних майданчиків.

Після детального вивчення потреб у весняних роботах із благоустрою буде складено загальний план дій і визначено об’єми і терміни виконання.

Додатково буде повідомлено про початок весняного благоустрою.