Термінова нарада у КОДА з питань безпеки і територіальної  оборони

Дата: 14.02.2022 21:16

14 лютого відбулася термінова нарада, ініційована новопризначеним головою Київської ОДА Олексієм Кулебою, щодо нагальних заходів із територіальної оборони області та інших актуальних питань, зокрема безпеки і протидії дезінформації.

Серед присутніх, окрім очільників КОДА, були керівники силового сектора області, голова Київської обласної ради Наталія Гунько зі своїми заступниками, депутати облради. Також брали участь у нараді дистанційно голови об’єднаних територіальних громад Київської області, серед яких і Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

Головним доповідачем був полковник Олександр Коваль, командир окремої бригади територіальної оборони Київської області.

Повідомлялося, що наразі у пріоритеті – планування та реалізація заходів територіальної оборони Київщини. Щодо формування добровольчих підрозділів у громадах, то це наступний етап після завершення попереднього.

Йшлося, що до кінця лютого буде визначено місця дислокації загонів тероборони в регіоні, а також протягом березня триватиме їх укомплектування.