Засідання виконкому

Дата: 17.02.2022 09:45

17.02.2022 р. о 15.00 відбудеться засідання виконкому:

проєкт

від 17 лютого 2022 року                     с. Щасливе

1. Про перелік об’єктів та види оплачуваних суспільно корисних робіт для відбування порушниками оплачуваних громадських робіт (на погашення заборгованості по аліментам.
  2. Про підсумки роботи виконкому сільської  ради по здійсненню делегованих повноважень виконкомом сільської ради за 2021 рік.
  3. Про графік особистого прийому громадян посадовими особами місцевого самоврядування.
  4. Про розгляд листа № 01-17/40 від 07.02.2022 р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я щодо умов зарахування дітей в перші класи.
  5. Про розгляд листа № КП «ЖКК Щасливський» про  фінансування витрат, які виникли внаслідок невідповідності існуючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
  6. Про розгляд заяви ТОВ «Кегичівське» щодо надання дозволу на продовження дії паспорту прив’язки місця розташування тимчасової споруди в с.Велика Олександрівка, вул. Матросова (хліб).
  7. Про розгляд заяви ФОП Вольф О.Г. щодо надання дозволу на продовження дії паспорту прив’язки місця розташування тимчасової споруди в с.Займище, вул. Центральна,15/2.
  8. Про розгляд листа ОСББ «Райдужний» щодо надання дозволу на встановлення обмежувачів для паркування автотранспорту по вул.Героїв Майдану,11 в с.Щасливе.
  9. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок, який належить Алтуніну Г.Ю., в с. Мала Олександрівка, вул. Садово-Янтарна,136.
  10. Про надання дозволу на переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок, який належить Бєлєвцову А.В., в с. Мала Олександрівка, вул. Малинова,2.
  11. Про розгляд листа ЖБК «Тріумф ІІ» щодо погодження плану благоустрою та пішохідно-транспортного руху по вул. Лисенка,14.
  12.  Про розгляд листа ТОВ «Термінал 2016» щодо надання дозволу на порушення благоустрою в зв’язку із встановленням огорожі на об’єкті «Нове будівництво торговельно-розважального комплексу з магазинами продовольчих і непродовольчих товарів та адміністративними будівлями для обслуговування населення по вул. Бориспільська,2-АП  с.Чубинське Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області».
  13. Про розгляд заяв громадян Бойченко І.В. щодо внесення змін до квартирного обліку за місцем проживання.
  14.  Про надання висновку до суду про визначення місця проживання малолітньої дитини Сарнецької Софії Станіславівни, 30.11.2018 р.н.
  15.  Про надання дозволу Куницькому Данилу Віталійовичу, 15.09.2005 року народження діяти за згодою його батьків Куницького Віталія Васильовича та Куницької Наталії Василівни при вчиненні правочину щодо відчуження належних йому на праві власності земельних ділянок.
  16. Про розгляд листа № 01-17/57 від 15.02.2022  р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я щодо участі команди з флорболу «Хаски» в ІІІ турі чемпіонату України з флорболу.
  17. Про розгляд листа № 01-17/56 від 15.02.2022  р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я про проведення турніру з футболу серед юнаків – учнів 5-6 класів.
  18. Про розгляд листа № 01-17/55 від 15.02.2022  р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я про проведення відкритого з волейболу серед чоловіків та жінок.
  19. Про розгляд листа № 01-17/58 від 15.02.2022  р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я про участь у відкритому турнірі з волейболу серед жінок.
  20. Про розгляд листа № 01-17/59 від 15.02.2022  р. Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я про участь команд у відкритому чемпіонаті Бориспільщини.
  21. Про розгляд листа КП «ЖКК Щасливський» про затвердження коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
  22. Про розгляд листа КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» про затвердження коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
  23. Різне.