Увага! Триває набір охочих для служби у військовому резерві

Дата: 19.02.2022 12:17

Бориспільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує набір охочих у роту охорони і батальйон територіальної оборони Бориспільського району для служби у військовому резерві.

Серед претендентів можуть бути як чоловіки, так і жінки.

У мирний час громадяни України в добровільному порядку укладають контракти з командирами військових частин про проходження служби у військовому резерві, проходять підготовку на навчальних зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань, тренувань.

В особливий період до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку зараховуються військовослужбовці, після їх звільнення з військової служби, які за своїми професійно-психологічними характеристиками та станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві (військової служби).

Військова підготовка резервістів проходитиме періодично на базах військових частин у межах Київської області.

Якщо збори триватимуть понад 10 днів, то резервісти отримають додаткове фінансування, а також за кожним із них на період відсутності зберігається місце постійної роботи та зарплата, яка згодом буде компенсована підприємству.

Служба у військовому резерві – це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

Якщо ви патріот і бажаєте бути готовим до захисту Батьківщини –  служба у резерві українського війська для вас!

Звертатися за адресою: місто Бориспіль, вул. Сергія Камінського, 6.

Телефони: 04595-6-23-45, 093-45-64-618.