Звернення Миколи Каськіва: «Після тривожної зими в Україну прийде мирна і щедра весна!»

Дата: 19.02.2022 16:35

Шановна громадо!

Мир, безпека та добробут є абсолютним пріоритетом для нашої держави.

Це важливо пам'ятати, живучи в нинішніх складних умовах гібридної війни, де є місце дезінформації, провокації, нагнітанню і роздмухуванню паніки і тривоги.

Слід довіряти лише офіційним джерелам інформації, покладатися на професіоналізм і силу Збройних сил України, інших силових формувань, знати, що уряд і керівництво держави вживають всі необхідні заходи на території країни та поза її межами задля миру і безпеки.

Важливо зберігати спокій і не втрачати оптимізму. Ми прагнемо миру і продовжуємо жити і працювати у звичному режимі, але готові до будь-яких надзвичайних ситуацій, щоб захистити місцеве населення і території.

Спільна мета  — консолідувати зусилля і реагувати на зміни.

Відомо, що розпочато процес формування територіальної оборони Київщини, обласна рада виділила 7 млн грн на відповідну програму. Бориспільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує набір охочих для служби у військовому резерві.

Переконаний, що українська дипломатія, внутрішня і зовнішня політика нашої держави не допустять дестабілізації ситуації на сході країни, а провокації з боку РФ та окупаційних адміністрацій на Донбасі буде врегулювано.

Після тривожної зими в Україну прийде мирна і щедра весна! Українська весна!

Із вірою в краще Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

Заява Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного за посиланням: