У Дударкові пройдуть заняття з питань безпеки та оборони

Дата: 21.02.2022 14:51

За ініціативи керівництва Пристоличної сільської ради, враховуючи численні звернення місцевого населення, на території громади цього тижня буде організовано навчальні заняття з питань воєнної безпеки та оборони.

Так, у вівторок, 22 лютого, о 18:00 у приміщенні Дударківського сільського будинку культури, що на вул. Гоголя, 37,  силами місцевих фахівців буде проведено теоретичне навчальне заняття.

Вхід вільний. Запрошуються всі охочі.

Відповідальний за організацію – Віктор Директоренко, інспектор із благоустрою Дударківського старостинського округа.

«На захід запрошені учасники АТО/ООС, які можуть поділитися зі слухачами досвідом участі у воєнних діях. Щодо надання першої домедичної допомоги, то інформацію надасть Віктор Чешихін, завідувач Дударківської медамбулаторії ЗПСМ. Також будуть задіяні вчителі місцевої ЗОШ.

Із азами допризовної підготовки присутні ознайомляться за допомогою демонстрації тематичних слайдів», – деталізував Віктор Директоренко.

Також планується, що подібні заняття пройдуть у інших селах ОТГ.

Керівники Пристоличної сільської ради наголошують, що такі  тематичні заняття проводяться на прохання жителів громади та мають інформаційно-профілактичний характер, підкреслюється, що жодних підстав для занепокоєння чи паніки наразі немає.

Ідеться про цивільний захист – функцію держави і органів місцевого самоврядування, що спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.