Шановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Пристоличної сільської територіальної громади!

Дата: 23.05.2022 16:06

Пристолична сільська рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

В зв’язку зі зміною процедури нарахування земельного податку, прохання до всіх власників земельних ділянок звернутися до Відділу земельних ресурсів та екології  Пристоличної сільської ради з документами, що посвідчують право власно на землю (державні акти, Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, Витяги з Державного реєстру речових прав про реєстрацію права власності на землю).

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку – звертатися:

• Мешканцям с. Щасливе та с. Проліски – в Пристоличну сільську раду (с.Щасливе, вул. Фестивальна, 39, тел. (067) 377-22-51, (067) 392-60-92).
  • Мешканцям с. Велика Олександрівка, с. Мала Олександрівка, с. Безуглівка, с.Чубинське – до Великоолександрівського старостинського округу (с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна, 11-в, тел. (099) 415-41-25).
  • Мешканцям с. Дударків та с. Займище – до Дударківського старостинського округу (с. Дударків, вул. Гоголя, 62, тел. (063) 729-00-03, (063) 412-64-08).

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування громади.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Зберігайте квитанції про оплату!

Реквізити для сплати земельного податку:

Отримувач: ГУК уКиїв.обл/Пристолична сіл/18010700

Код отримувача (ЄДРПОУ): 37955989

Банк отримувача:  Казначейство України(ел. адм. подат.)

Номер рахунку:  UA168999980334179813000010840

Код класифікації доходів бюджету :  18010700

Призначення платежу: 18010700, земельний податок з фізичних осіб, ідентифікаційний код та П.І.Б. власника земельної ділянки, кадастровий номер земельної ділянки (зазначається обов’язково)

Без зазначення кадастрового номеру земельної ділянки у «Призначенні платежу», сплачені кошти можуть бути зараховані до нез’ясованих платежів.

Сплатити земельний податок  можна у будь-якому відділенні банку або  „Укрпошти”, чи оплатити онлайн.

Додаткова інформація за телефонами: (067) 377-22-51, (067) 392-60-92.