Пристолична сільська рада нагадує про заборону відвідування лісів!

Дата: 31.05.2022 10:09

Фото без описуПристолична сільська рада доводить до відома жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території громади, що у період воєнного стану заборонено відвідування лісів населенням і в`їзд до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

До лісових зон, наразі, дозволено в`їзд транспорту і техніки, які використовуються Збройними силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Міністерством внутрішніх справ України, Управлінням державної охорони України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійними лісокористувачами.