КЕРІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ

Дата: 27.06.2022 10:59

Фото без описуУ Чубинському ЗДО «Джерельце» 23 червня 2022 року проведено звітування завідувача Гаврилюк В.І. на загальних зборах педагогічного колективу, батьківської ради та громадськості.

Валентина Іванівна проаналізувала роботу колективу закладу в непростих умовах, подякувала за творчу, наполегливу, кропітку щоденну роботу та   співпрацю батьків та громадськості.

Гаврилюк В.І. висловила подяку голові  Пристоличної сільської ради Каськіву М.І., виконавчому комітету, депутатському корпусу, начальнику управління    гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Хоменку А.В., які надають посильну допомогу у створенні в закладі  належних умов виховання дошкільнят.

Батьки та представники громадськості  у своїх виступах надали оцінку роботи  завідувача та всього колективу, подякували  усім за працю та відмітили, що заклад дошкільної освіти «Джерельце» є тим місцем, де діти можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити.