Дата: 15.09.2022 15:47

Шановні мешканці сіл Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка та Чубинське! Останнім часом на території нашої громади, значно збільшилася кількість стихійних сміттєзвалищ, що утворюються на узбіччях доріг, незабудованих земельних ділянках та лісосмугах. Рішенням органу місцевого самоврядування КП КУП "Олександрівкажитлобудсервіс" визнано виконавцем послуги по вивезенню твердих побутових відходів. На виконання вимог ЗУ "Про відходи" та ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі будинків, громадських, виробничих, складських та інших споруд, земельних ділянок тощо, що є джерелами утворення побутових відходів, укладають договори на послуги з поводження з побутовими відходами з виконавцем послуг, яке визначене органом місцевого самоврядування. Просимо громадян, у яких не заключений договір на вивіз ТПВ звернутися до КП "КУП "Олександрівкажитлобудсервіс" для заключення такого договору за адресою с. Велика Олександрівка, вул. Соборна, 60а. Для більшої зручності прикріплюємо зразок договору, який Ви можете роздрукувати в двох екземплярах заповнивши свої реквізити і підписавши зі своєї сторони, та направити для підписання повний пакет документів (два екземпляри договору, копія паспорту та ідентифікаційного коду, право власності (або договір оренди)). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0632205048. І пам"ятаємо: "Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять!" З повагою адміністрація КП "КУП "Олександрівкажитлобудсервіс"

ДОГОВІР    №_______________
   Про  надання  послуг  з вивезення  побутових  відходів

( з фізичною особою)