Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 03.10.2022 15:16

Фото без описуЗ нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек Управлінням гуманітарного розвитку та охорони здоров'я був проведений виїзний семінар, в рамках якого бібліотекарі Пристоличної ТГ відвідали «Музей становлення української нації ". Це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Історію нашої країни неодноразово переписували на догоду політичній кон'юнктурі.Та зараз маємо нагоду об’єктивно відтворити справжню історію України і врешті переоцінити її роль у формуванні європейської спільноти, показати яскраві історичні події та постаті, що ними пишається наш народ. Музей «СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» - це музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю! Бібліотеки нашої громади завжди радо чекають усіх бажаючих отримати нові знання! А бібліотекарі кожного читача люб’язно ознайомлять з цікавою літературою, тематичними книжковими виставками, що презентуються кожного тижня відповідно до подій та визначних дат. Наприклад, цими днями згадуємо подію з недавньої історії нашої країни –трагедію Бабиного Яру. Аби вшанувати тисячі невинно закатованих і убитих фашистами українців в урочищі Бабин Яр проведено тематичні літературні години та підготовлені для читачів книги відповідної тематики. Запрошуємо всіх бажаючих до закладів культури Пристоличної сільської ради! Бібліотеки чекають на вас!