День вчителя

Дата: 03.10.2022 15:30

Фото без описуПерша неділя жовтня дарує всім нам тепле і радісне свято – День вчителя.
Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Це не просто професія - це покликання! Вихованню і навчанню дітей можуть присвятити себе люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи.
Ми впевнені, що саме такі люди працюють у навчальних закладах Пристоличної ТГ!
В цьому році директор Щасливського НВК Йовбак Юрій Юрійович люб’язно запропонував відзначити це свято в цьому навчально-виховному закладі. Були запрошені педагоги Пристоличної територіальної громади, гості з Київської обласної військової адміністрації, Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, Районна профспілка, гості-колеги з тимчасово окупованого м.Нова Каховка і, звісно, представники місцевої влади.
Сільський голова Микола Каськів привітав освітян і нагородив тих, хто доклав багато зусиль в роботі за час воєнного стану.
Слово для привітання, слів вдячності нашим педагогам надали гостям свята. Святковий концерт  складався виключно з номерів, які подарували талановиті викладачі нашої громади!
Організатори свята: Щасливський НВК та Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради зробили теплий, майже, родинний та невеличкий вечір, з урахуванням вимог щодо кількості місць в укритті на випадок повітряної тривоги.
Дякуємо нашим освітянам! Вітаємо з професійним святом і бажаємо великого щастя, мудрості, вдячності від учнів та батьків, нових звершень у роботі і мирного неба над головою!