Дата: 25.11.2022 12:48

Шановна громадо!

Фото без опису

Пристолична сільська рада доводить во Вашого відома, що території громади розпочали роботу Пункти незламності. Які працюють незалежно від часу вдсутності ектропостачання і стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та єдності.

Інформацію про місця розташування Пунктів незламності Ви можете дізнатись на сайті https://www.nezlamnist.gov.ua, що постійно оновлюється. Також інформацію про найближчий Пункт незламності розміщено на дошках оголошень у всіх селах громади.

Село Щасливе вул. Фестивальна, 37 (Щасливський ліцей)

Село Проліски вул. Паркова, 9 (Літній кінотератр)

Село Велика Олександрівка вул. Свято-Троїцька, 11а (Великоолександрівський ліцей)

Село Чубинське вул. Погребняка, 1 (Інститут розведення та генетики тварин ім. М.В. Зубця)

Село Дударків вул. Гоголя, 37 (Дударківський ліцей)

Згадані локації безпеки й гуманітарного прихистку функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування.

Нагадуємо, що в Пунктах незламності передбачається наявність тепла, води, освітлення, живлення для мобільних пристроїв, місць для відпочинку, аптечки, базове забезпечення для мам та дітей.

Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів незламності на випадок аварійного та тривалого відключення зв’язку чи електроенергії.

На даний час громада забезпечена генераторами необхідної потужності та пальним для їх роботи. Спеціалістами комунальних підприємств здійснюються необхідні заходи для відновлення та нормального функціонування систем водопостачання та водовідведення. Про режим водопостачання комунальні підприємства розмістять інформацію додатково.

Наша сила в єдності.